Plašāka informācija

Es piekrītu

Logo
Grozs
Tukšs grozs – bēdīgs grozs...

Vienmēr revolucionāras cenas

Kā mēs varam piedāvāt tik satriecoši zemas cenas?

Biedri vienmēr iepērkas par revolucionārām cenām

Biedri vienmēr iepērkas par revolucionārām cenām

Preces piegādājam bez maksas

Preces piegādājam bez maksas

Biedriem katrreiz kopā ar pirkumu sūtām mīļu dāvaniņu

Biedriem katrreiz kopā ar pirkumu sūtām mīļu dāvaniņu

Mini-Maxi.lv – revolucionārs skaistumkopšanas un mājas preču klubs internetā. Apsolām, ka, esot kluba biedrs kluba biedrs, atradīsiet dumpīgi zemas cenas un pastāvīgi augošu skaistumkopšanas un mājas preču sortimentu. Reģistrējieties un kļūstiet par Mini-Maxi.lv kluba biedru!

Kādas cenas mēs garantējam?

  • Pat pircējiem, kuri nepieder pie kluba, nodrošinām ļoti pievilcīgas cenas. Bet tiem, kuri vēlas maksāt mazāk, piedāvājam darīt to viedi – kļūt par Mini-Maxi.lvbiedru un pirkt preces par revolucionārām cenām.
  • Mini-Maxi.lv kluba biedri vienmēr iepērkas par revolucionārām cenām, kas ir ievērojami zemākas nekā vidējās tirgus cenas. Cenas, par kurām pērk Mini-Maxi.lv kluba biedri, ir apzīmētas ar Mini-Maxi.lv kluba simbolu. Pievienojieties viedi pērkošo klubam! Dalība klubā neko nemaksā, un nerada nekādas saistības!

Kāpēc cenas ir tik pievilcīgas?

Strādājam tieši ar preču ražotājiem un oficiālajiem izplatītājiem, tāpēc varam piedāvāt neticami lielas atlaides, īpaši tiem, kuri pieder Mini-Maxi.lv klubam. Mini-Maxi.lv e-veikalā atrodamā kosmētika ir tikai kvalitatīva un oriģināla, to apstiprina visi izplatītāju sniegto garantiju dokumenti.